8+12:4*3 20-10: (2+8) (16+4) : 5*4 (6+3) * 3-40:5 100 - (81+9:9) (20-10) : 2+9 12+18:3-5 6+3*5-40:5

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 18:45
    0
    8+3*3=8+9=17

    20-10:10=20-1=19

    20:5*4=4*4=16

    9*3-8=27-8=19

    100 - (81+1) = 100-82=18

    10:2+9=5+9=14

    12+6-5=18-5=13

    6+15-8=21-8=13