Сума чисел 50 и а при а = 9; 42;

+5
Ответы (2)
  1. 2 августа, 05:22
    0
    Если а=9, то 50+9=59 Если а=42, то 50+42=92
  2. 2 августа, 07:19
    0
    1) а=9 50+9=59

    2) а=42 50+42=92