Решите. 1) 2+3-4+6*5

2) 3-6*7-4?

+4
Ответы (1)
  1. 8 мая, 13:41
    0
    1) 2+3-4+6*5=1+30=31

    2) 3-6*7-4=3-42-4=-43 ...