5-4/9

7-4 3/11

3 2/7 + 2 6/7

+1
Ответы (1)
  1. 6 августа, 02:31
    0
    4 9/9 - 4/9 = 4 5/9

    6 11/11 - 4 3/11 = 2 8/11

    23/7 - 20/7 = 3/7