48:А=5 (остаток 3) 52:в=6 (остаток 4) 86:с=8 (остаток 6)

+3
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 19:50
    0
    48:8=5 (3)

    52:8=6 (4)

    86:10=8 (6)