7,4x-2,7 у+6,3 у-9,6x при x=-5; у=2

+5
Ответы (1)
  1. 6 января, 11:42
    0
    7.4 * (-5) - 2.7*2+6.3*2-9.6 * (-5) = - 37-5.4+12.6 - (-48) = 18.2