1,25 дробь у+2=0,6 дробь2,4

+1
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 21:57
    0
    (у+2) * 0,6=1,25*2,4

    0,6 у+1,2=3

    0,6 у=1,8

    у=3