1516:2*123+612*107 = 12600:5+2754:9*203 = 32640:8+8635*6-919884:7=

+1
Ответы (1)
  1. 8 июня, 23:46
    0
    1516:2*123+612*107=158718

    12600:5+2754:9*203 = 64638

    32640:8+8635*6-919884:7 = - 75522