3800*40 = (38*?) * (4*?) = (4*38) * (?*?) = 3800*40=?

+3
Ответы (1)
  1. 25 ноября, 19:48
    0
    3800*40 = (38*10) * (4*100) = (4*38) * (10*100) = 3800*40=152000