В+42,7 - (39,825+2,74) = 3,72

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 00:26
    0
    В+42,7 - (39,825+2,74) = 3,72

    В+42,7-42,565=3,72

    В+0,135=3,72

    В=3,72-0,135

    В=3,585