9.9x3-5 0.05x-100+-11.2x3 8.5x-0.4+1.3x2

+1
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 22:38
    0
    1) 9,9*3-5=29,7-5=24,7

    2) 0,05 * (-100) + (-11,2*3) = - 38,6

    8,5 * (-0,4) + 1,3*2=-3,4+2,6=-0,8