Х+450=936. 715-Х=261. Х-128=437

Х*300=900. 800:Х=2. Х: 4=100

+3
Ответы (1)
  1. 6 мая, 07:51
    0
    936-450=486, 717-261=456, 437-128=309, 900:300=3, 800:2=400, 100*4=400