Надите неизвестное число а-18*х=450 е-21840:х=52

+3
Ответы (1)
  1. 14 марта, 08:20
    0
    1) 18x=a-450

    x = (a-450) / 18

    2) 21840/x=e-52

    x=21840 / (e-52)