98-2017

12-1+6:8

90-87

+1
Ответы (2)
  1. 23 мая, 06:44
    0
    98-2017=-1919

    12-1+6/8=11+6/8=11 целая 6/8

    90-87=3
  2. 23 мая, 08:27
    0
    -1919

    -10,25

    3

    ...