4 (2 х+5/1) - 0,3 х при х=-6

+2
Ответы (1)
  1. 22 мая, 03:24
    0
    8 х+9-0,3 х = 8 * (-6) + 9-0,3 * (-6) = - 46+10,8=-35,2