907•9-852:3=?

840•6-759:3=?

8• (739+564) = ?

9• (1010-235) = ?

+5
Ответы (2)
  1. 24 июня, 00:02
    0
    907•9-852:3=5607

    840•6-759:3=4787

    8• (739+564) = 10424

    9• (1010-235) = 6975
  2. 24 июня, 00:05
    0
    907*9-852:3=7879, 840*6-759:3=4787, 8 * (739+564) = 10424, 9 * (1010-235) = 6975