8984:8 = 9386:2 = 907*9-852:3 = 840*6-795:3 = 8 * (739+564) = 9 * (1010-235) =

+3
Ответы (1)
  1. 21 января, 08:48
    0
    8984 / 8 = 1123, 9386 / 2 = 4693, 907 * 9 - 852 / 3 = 7879, 840 * 6 - 795 / 3 = 4775,8 * (739 + 564) = 10424, 9 * (1010 - 235) = 6975