89846:8,9386:2, 907*9-852:3,840*6,8 * (739+564),9 * (1 010-235).

+2
Ответы (1)
  1. 30 июня, 17:50
    0
    89846:8=11230,75

    9386:2=4693

    907*9-852:3=7879

    840*6=5040

    8 * (739+564) = 10424

    9 * (1010-235) = 6975