8/15 * 5

2/13 * 26

3/7 * 28

11/24 * 8

+4
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 07:30
    0
    8/15*5=8/3

    2/13*26=4

    3/7*28=12

    11/24*8=11/3