2503*5 + (100000-1975) : 75=

+4
Ответы (2)
  1. 20 января, 22:36
    0
    1) 100 000-1975 = 98 025

    2) 98 025:75 = 1 307

    3) 2503*5 = 12 515

    4) 12 515+1 307 = 13822
  2. 21 января, 00:17
    0
    100000-1975=98025

    2503*5=12515

    98025/75=1307

    12515+1307=13822