54.240 : 678*5009+830*671 - (125*96-73.836:9

+4
Ответы (1)
  1. 13 июня, 23:00
    0
    73836:9=8204

    125*96=12000

    12000-8204=3796

    54240:678=80

    80*5009=400720

    400720+830=401550

    401550*671=269440050

    269440050-3796=269436254