54240:678*5009+830*671 - (125*96-73836:9) =

+2
Ответы (1)
  1. 5 ноября, 08:56
    0
    1) 125*96=12000 6) 830*671=556930

    2) 73836:9=8204 7) 556930+400720=957650

    3) 12000-8204=3796 8) 957650-3796=953854

    4) 54240:678=80

    5) 80*5009=400720