2 (0,3 b+5) + 1,4b при b=4

+1
Ответы (1)
  1. 6 января, 06:55
    0
    2 (0,3 b+5) + 1,4b=0,6b+10+1,4b=2b+10

    при b=4

    2*4+10=18