Упростите выражение:

2) 47 у+53 у-32 у+48

3) 123 х+75 х+37 х+19

4) 19 в+252 в-132 в-45

+1
Ответы (1)
  1. 19 июня, 15:04
    0
    Y+y-y = (47+53) - (32+48) = 100-80=20

    x+x+x = (123+75) + (37+19) = 198+56=254

    в+в-в = (19+252) - (132-45) = 271-87=184