48 900 : 300*400 : 80 =

14 210: (576-30 360 : 60) =

+5
Ответы (2)
  1. 6 марта, 06:22
    0
    48 900 : 300*400 : 80 = 163 * 5=815

    14 210: (576-30 360 : 60) = 14 210: (576-506) = 14 210: 70=203
  2. 6 марта, 09:10
    0
    1) 48900:300 х400:80=

    48900:300=163

    400:80=5

    163 х5=815

    2) 14210: (576-30360:60) =

    30360:60=506

    576-506=70

    14210:70=203.