3856*78-158+2735-1569

+3
Ответы (2)
  1. 8 ноября, 22:38
    0
    301776

    1) 3856*78=300768

    2) 300768-158=300610

    3) 300610+2735=303345

    4) 303345-1569=301776
  2. 8 ноября, 23:45
    0
    3856*78-158+2735-1569 = 301776