4,77*0,06+15,601-7,94

+5
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 09:38
    0
    4.77*0.06=0.2862+15.601-7.94=7.9472
  2. 22 апреля, 10:03
    0
    1) 4,77 х0,06=0,2862 2) 0,2862+15,601=15,8872 3) 15,8872-7,94=7,9472