24:8:3=. 21:7 х8=. 2 х6:3 = 2 х9:6=. 27: (9:3) =. 4 х (18:6) =. 0 х19 = 3 х10=

+3
Ответы (1)
  1. 5 июня, 02:47
    +1
    24:8:3=1

    21:7*8=24

    2*6:3=4

    2*9:3=3

    27: (9:3) = 9

    4 * (18:6) = 12

    0*19=0

    3*10=30