Периметр прямокутника 20 см. ширина3 см. знайди його довжину

+4
Ответы (2)
  1. 5 декабря, 22:29
    0
    А=3 см

    в - ?

    Р=2 * (а+в)

    тогда в=20/2-3=7 см
  2. 5 декабря, 22:44
    0
    1) 3+3=6 (см)

    2) 20-6=14 (см)

    3) 14:2=7 (см) - довжина прямокутника