3/7 * (-0,54) - 1,56 * 3/7=

+2
Ответы (1)
  1. 23 октября, 12:00
    0
    3/7 * (-0,54-1,56) = 3/7 * (-2,1) = 3/7 * (-21/10) = - 63/70=-9/10=-0,9