1027-428+307*280 - (60005-5168) / 9=

+5
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 10:49
    0
    1027-428+307*280 - (60005-5168) / 9=1027-428+85960-54837/9=

    1027-428+85960-6093=80466