Помогите 1027-428+307•208 - (60005-5168) : 9

+4
Ответы (1)
  1. 27 июля, 09:53
    0
    1027 - 428 + 307 * 208 - (60005 - 5168) : 9 = 58362

    1) 60005 - 5168 = 54837

    2) 307 * 208 = 63856

    3) 54837 : 9 = 6093

    4) 1027 - 428 = 599

    5) 599 + 63856 = 64455

    6) 64455 - 6093 = 58362