72605 - (275480-15880) / 8+206*700

+1
Ответы (2)
  1. 8 мая, 13:52
    0
    1) 275480-15880=259600

    2) 259600/8=32450

    3) 206*700=144200

    4) 72605-32450=40155

    5) 40155+144200=184355
  2. 8 мая, 14:19
    0
    72605 - (275480-15880) / 8+206*700 = 184355