1.

((1 1/4) ²-5/8) * 10 2/3-7 1/3

+3
Ответы (1)
  1. 27 июля, 15:36
    0
    (25/16-5/8) * 32/3-22/3 = (25-10) / 16*32/3-22/3=15/16*32/3-22/3=10-22/3 = (30-22) / 3=8/3=2 2/3