71,96-2,16 х (225,7:7,4) =

+5
Ответы (2)
  1. 11 января, 21:40
    0
    71,96-2,16 * (225,7:7,4) = 2128,9
  2. 11 января, 23:53
    0
    71,96 - 2,16 * (225,7 : 7,4) =

    = 71,96 - 2,16 * 30,5 =

    = 71,96 - 65,88 =

    = 6,08