Х: 100-3 1/2•10 = (36-19,8) : 100

+3
Ответы (1)
  1. 20 мая, 17:06
    0
    X/100-35=0,162

    x/100=0,162+35

    x/100=35,162

    x=100*35,162

    x=3516,2