Х-8 дробь7 = - 3.2 дробь1.6

+5
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 02:50
    0
    1) x-8 дробь 7 = - 3.2 дробь 1.6

    2) x-8 дробь 7 = - 2

    3) x-8 = - 14

    4) x = - 14+8

    5) x=-6