Решите: 3-24/5 / - черта дроби

+3
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 23:02
    0
    3/1 - 24/5 = 15/5 - 24/5 = - 9/5 = - 1 4/5

    Ответ: - 1 4/5