2076 + 456 + 532 - 180 50 60 : 487

+5
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 04:04
    0
    2 076 + 456 * 532 - 185 060 : 487 = 244 288

    1) 456 * 532 = 242 592

    2) 185 060 : 487 = 380

    3) 2 076 + 242 592 = 244 668

    4) 244 668 - 380 = 244 288