81 : ?=11 (ост 4)

?:9=13 (ост 5)

85:?=14 (ост 1)

+4
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 11:11
    0
    81 : 7=11 (ост 4)

    122 : 9=13 (ост 5)

    85 : 6=14 (ост 1)