81^3/4-243^2/5+64^2/3

+5
Ответы (1)
  1. 16 октября, 17:25
    0
    (3^4) ^ (3/4) - (3^5) ^ (2/5) + (4^3) ^ (2/3) = 3^3+3^2+4^2=27+9+16=52