37*21=37 * (20+1) = 37*20+37*1=

23*19=23 * (20-1) = 23*20-23*1=

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 22:42
    0
    1) 777 - 37*20=740+37

    2) 437 - 23*20=460-23