234+234-234*234/234-2

+4
Ответы (2)
  1. 24 ноября, 08:34
    -1
    234*234=54 756

    54 756:234=234

    234+234=468

    468-234=234

    234-2=232
  2. 24 ноября, 09:24
    -1
    1) 234*234=54 756

    2) 54756/234 = 234

    3) 234+234=468

    4) 468-234=234

    5) 234-2=232