Вычисли 2682400:479*983-4859535:867+657*209

+2
Ответы (1)
  1. 11 марта, 05:43
    0
    1) 2682400:479=5600

    2) 5600*983=5504800

    3) 4859535:867=5605

    4) 657*209=137313

    5) 5504800-5605=5499195

    6) 5499195+137313=5636508