Вычислите

(3 1/2 + 5 1/6) * 2/5 - 2 3/4 : (1 1/2 - 2/5)

+3
Ответы (1)
  1. 26 июня, 18:29
    0
    25 * 0.4-5.75:5:1=10-1.15=8.85