18,04 : 50 целых 1/9

+4
Ответы (1)
  1. 11 октября, 15:37
    0
    18,04:50 1/9=18 4/100:50 1/9=1804/100:451/9=1804/100*9/451=

    (4*9) / 100=36/100=0,36