410 * (95+28860:39) : 167*40=

+4
Ответы (1)
  1. 22 декабря, 23:52
    0
    1. 28860:39=740

    2. 95+740=835

    3. 410*835=342350

    4. 342350:167=2050

    5. 2050*40=82000