850 - (370 + 30) * (300 - 298)

+4
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 11:41
    0
    850 - (370+30) * (300-298) = 50
  2. 25 апреля, 13:17
    0
    1) 370+30=400

    2) 300-298=2

    3) 400 * 2=800

    4) 850-800=50