1) X, делим на 6,2=5,25 2) X+0,7=4,5 3) У+0,792 делим на 2,16=8,10 4) X+0,4 делим на 2,4=3,25 5) X-1,65 делим на 10,25=13,4 6) X-0,55 делим на=0,25

+2
Ответы (1)
  1. 11 августа, 17:52
    0
    1. х=5,25 - 6,2 х = - 0,95

    2. х + 0,7 = 4,5 х = 4,5 - 0,7 х = 3,8

    3. у + 0,792=8,1-2,16 у = 8,1 - 2,16 - 0,792

    у = 5,148

    4. х + 0,4 = 3,25 - 2,4 - 0,4 х = 0,45

    5. х - 1,65=13,4 - 10,25 + 1,65 х=4,8

    6. х - 0,55=0,26 х = 0,26 + 0,55 х = 0,81.