16/21:20/49,45:18/25,15/16:24

+4
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 23:28
    0
    16/21 : 20/49 = 16*49 : 21*20 = 28:15

    45 : 18/25 = 45*25 : 18 = 75/2

    15/16 : 24 = 15 : 16*24 = 5/128
  2. 6 ноября, 00:50
    0
    16/21:20/49=28/15=1 13/15

    45:18/25=375/6=62 3/6

    15/16:24=5/128